Türk Hava Yolları (THY), Danimarka’nın iki büyük havaalanından, Türkiye’deki uçuş noktalarına, uygun fiyatlarla uçuş imkânı sağlayan bir kampanya yapacak.

THY’den Haberler’e yapılan açıklamada, kampanya Kopenhag Havalimanı ve Billund Havalimanı çıkışlı, İstanbul, Ankara, Konya ve Kayseri’nin de dahil olduğu, Türkiye’deki tüm uçuş noktalarına, İstanbul aktarmalı sınırlı sayıda koltuk için geçerli olacak.

Kampanyadan, Çarşamba günü (23 Ocak 2019) 08-17 saatleri arasında, THY’nin Kopenhag ve Billund havaalanlarındaki satış ofisleri ya da Arhus’taki Brabrand Camii’ne kurulacak standından bilet alanlar yararlanabilecek.

Yaz dönemi biletlerinin de kampanya kapsamında olduğu vurgulanan açıklamada, bilet fiyatları gidiş-dönüş 1.200 krondan başlayan fiyatlarla satılacak.

Kampanya kapsamında yaz dönemi bilet fiyatları İstanbul için 2.500 kron, aktarmalı olarak Ankara ve Konya için ise 2.990 krondan başlayacak. Kampanyada, Ankara ve Konya’ya direk uçuşlar için de indirim yapılacak.

Kampanya kapsamında, THY’nin Kopenhag’daki satış ofisinde 500, Billund Havalimanı’ndaki satış ofisi ve Brabrand Camii’nde ise 250 bilet satışa sunulacak.