Ana Sayfa Fırsatlar

Fırsatlar

THY’den, Kopenhag ve Billund çıkışlı kampanya

Türk Hava Yolları (THY), Kopenhag ve Billund'dan, yaz dönemi için İstanbul aktarmalı Konya ve Ankara’ya 2.990 krondan başlayan fiyatlarla sınırlı sayıda bilet için bir kampanya düzenleyecek.

Kopenhag’ın yeni Türk restoranı L’Orange’da Nisan’a özel yüzde 20 indirim!

Kopenhag’ın Valby semtinde geçtiğimiz günlerde hizmete giren L’Orange Cafe & Kebab House’da, Nisan ayı boyunca yüzde 20 indirim sunuyor.

Kopenhag’da yeni bir tat: L’Orange’da mantı, kahvaltı ve kelle paça keyfi

Valby’de hizmete giren helal restoran L’Orange Cafe & Kebab House, ızgara çeşitlerinin yanı sıra, ev yapımı mantısı ve her pazar servis ettiği kelle paça ile Danimarka’daki Türk restoranları arasında yepyeni bir damak tadı sunuyor.

Danimarka’da 7/24 sigortacınız Muammer

Danimarka’da bireysel sigorta, kurumsal sigorta (ticari sigorta) hizmetleriyle öne çıkan Muammer Başoda, toptancılar, gıda sektörü ve nakliyat (transport) sektörüne de dahil sizlere özel sigortalar sunuyor.

Alanya 2 Restaurant’tan iftara özel menü

Kopenhag'ın Bronsjhoj semtinde, Frederikssundsvej 213 adresindeki Alanya 2 Restaurant, tadında iftarlar için hizmetinizde.

Danimarka’da restoran ve nakliyatçıların sigortası ‘Muammer’den

Bireysel ve kurumsal yani ticari sigorta yapan Muammer Başoda, Danimarka’da restoran ve transport sektöründe faaliyet gösteren Türkiye kökenlilerin tercihi oldu.
Daglimark, kendi kasabında güvenilir et, kendi fırınında en iyi malzemeyi kullanarak ekmek üretimi olan ve her türlü taze sebze meyveyi bulabileceğiniz bir online süpermarket..

Daglimark ile Türk ürünleri Sjælland’de kapınıza gelsin

Daglimark, kendi kasabında güvenilir et, kendi fırınında en iyi malzemeyi kullanarak ekmek üretimi olan ve her türlü taze sebze meyveyi bulabileceğiniz bir online süpermarket.
autocom.jpg

Autocom aracını çabuk satmak isteyenlerin adresi oldu

Satıcılara ücretsiz kayıt imkanı veren Autocom, 4.000'den fazla galeri ile online müşterilere ulaştırdığı araçları, en iyi fiyata ve hızlı bir şekilde satma imkanı yaratıyor. Satıcılara ücretsiz kayıt imkanı veren Autocom, 4.000'den fazla galeri ile online...
2016'ya Grup Karma ve Royal Düğün Salonu’nun yılbaşı eğlencesinde veda etmeye ne dersiniz?

Çekiliş: 8 şanslı kişiyi Grup Karma ile yılbaşı eğlencesine gönderiyoruz

2016'ya Grup Karma ve Royal Düğün Salonu’nun yılbaşı eğlencesinde veda etmeye ne dersiniz? 2016'ya Grup Karma ve Royal Düğün Salonu’nun yılbaşı eğlencesinde veda etmeye ne dersiniz? Sekiz şanslı kişiyi Haberler olarak bu etkinliğe gönderiyoruz. Katılmak için yapmanız...
Danimarka’da Türk hukukçuları da bünyesinde barındıran ve tazminat alanında uzman olan Fair Erstatning Hukuk Bürosu, müvekkillerine tazminat kazandırmaya devam ediyor.

Trafik kazazedelerinin umudu Fair Erstatning’den yeni bir tazminat zaferi!

Danimarka’da Türk hukukçuları da bünyesinde barındıran ve tazminat alanında uzman olan Fair Erstatning Hukuk Bürosu, müvekkillerine tazminat kazandırmaya devam ediyor. Trafik kazası geçirdikten sonra Fair Erstatning sayesinde tazminat almaya hak kazanan Hasan Çokçetin neden Fair...