Danimarka’da bireysel sigorta, kurumsal sigorta (ticari sigorta) hizmetleriyle öne çıkan Muammer Başoda, toptancılar, gıda sektörü ve nakliyat (transport) sektörüne de dahil sizlere özel sigortalar sunuyor.

Çok teferruatlı olan sigortacılıkta müşterinin neyi sigortaladığı ile hak ve sorumluluklarını bilmesi, başına bir şey geldiğinde sigortacısına ulaşabilmesi ve ilgisi çok önemli.

Muammer Başoda da Danimarka’da Türkçe konuşan müşterilerine haklarını anlatabilmesi ve “her an ulaşılabilirliği” ile müşterilerinin gönlünü fethediyor.

Görüntü: İşletmeci Mahsun Alptekin, neden Muammer Başoda’yı tercih ettiklerini anlatıyor

Sigorta yapan memnun

Liseyi bitirdikten sonra sigorta akademisinde eğitim görmeye başlayan ve 2009’dan bu yana Danimarka’nın önde gelen sigorta şirketlerinde çalışma imkanı yakalayan Muammer Başoda, bireysel sigortaların yanı sıra kurumsal sigorta yani ticari sigorta da yapıyor.

Muammer Başoda, Danimarka’da büyük şirketler, gıda sektörü ve transport (nakliyat) sektöründe faaliyet gösteren Türkiye kökenlilerin tercihi oldu.

“Ne zaman işyerimin, arabamın, nakliyemin başına bir şey gelir. Gece işyerim yanar mı? Başına bir şey gelirse ne yaparım. Oysa gece rahat uyumak istiyorum” diyen müşterilerin ilk başvuru yeri Muammer Başoda.

Görüntü: Nakliyatçı Erhan Karakuş, neden Muammer Başoda’yı tercih ettiğini anlatıyor

Yollarda ne olacağını bilemezsiniz

Muammer Başoda, sorunla karşılaşan müşterilerine gerektiği kadar zaman ayırmaktan da kaçınmıyor.

Bir müşterisi seçimini Muammer’den yana yapmasını “En ufak bir sorunumuz olduğu zaman kendisi sağ olsun en kısa sürede hallediyor. Muammer’i seçmemizdeki en önemli sebep buydu.” diye açıklıyor.