10 yıldır ekolojik kafe olarak hizmet veren Valby’deki L’Orange Cafe & Kebab House, geçtiğimiz ay konseptini genişleterek, Türk mutfağının seçkin lezzetlerini de menüsüne ekledi.

Kopenhag’ın Valby semtinde, kaliteli hizmeti ön plana çıkaran helal bir restoranın eksikliğinin hissedilmesi üzerine, sahibi olduğu L’Orange adlı kafenin menüsüne Türk yemekleri de eklediğini kaydeden işletmeci Mehmet Koşar, Türk mutfağının en güzel örneklerini L’Orange Cafe & Kebab House adlı mekânında sunduklarını söyledi.

Menüde ev yapımı mantı ve kelle paça gibi yöresel lezzetlerin yanı sıra, Türk mutfağının vazgeçilmez kebap çeşitlerinin de olduğunu vurgulayan Mehmet Koşar, amaçlarının her kesimden oluşan misafirlerine keyifli bir restoran deneyimi yaşatmak olduğunu kaydetti.

Hafta sonları zengin içerikli açık büfe kahvaltı hizmeti de verdiklerini anlatan işletmeci Mehmet Koşar, önceliklerinin, restoranlarını ziyaret eden konuklarını ekonomik, sağlıklı ve kaliteli hizmetle buluşturmak olduğunu söyledi.

Danimarka’da özlem duyulan Türk mutfağından en güzel örneklerin, L’Orange’da bulunabileceğinin altını çizen mekân sahibi Mehmet Koşar, yaz aylarında restoranda bulunan iki terasın da hizmete açıldığını vurguladı.

Yaklaşık 150 kişilik kapasitesiyle özel günler için de rezervasyonlar aldıklarını aktaran L’Orange Cafe & Kebab House’ın sahibi Mehmet Koşar, “Restoranımızda ailelerin ve her yaştan üyelerin rahat vakit geçirebilecekleri bir ortam sunuyoruz. Herkesi bu güzel ortamın bir parçası olmaya davet ediyoruz.” dedi.

L’Orange Cafe & Kebab House

Adres: Annexstræde 10, 2500 Valby

Telefon: (+45) 36 45 25 69

Web: http://www.lorangekebabhouse.dk

Facebook: https://www.facebook.com/LOrange-Kebab-House-202292409794279/

Instagram: https://www.instagram.com/lorangekebabhouse/

(Sponsorlu içerik)